شما اینجا هستید: خانه » اخبار ورزشی » گواردیولا: مانع رفتن آرتتا به آرسنال نمی شوم :: باکس گذر

گواردیولا: مانع رفتن آرتتا به آرسنال نمی شوم :: باکس گذر
کد خبر: 1523819/30

زمان: 23:45  
1397/02/23

بازدید: 64پپ گواردیولا، سرکوچ منچسترسیتی، اعلام کرد از ماندن میکل آرتتا در این باشگاه بسیار خوشحال خواهد شد اما قصد مانع رفتن دستیارش به آرسنال شود.

به نویسنده “باکس گذر”، آرسن ونگر، سرکوچ توپچی ها، امروز برای آخرین بار روی نیمکت این نشست و اکنون مدیران باشگاه لندنی به دنبال پیدا کردن جانشینی برای او هستند. از آرتتا که سال های پایان دوران گیم اش را در آرسنال سپری کرد، به عنوان یکی از گزینه های جانشینی ونگر نام برده می شود و گواردیولا تاکید کرد که قصد ندارد مانع از پیشرت دستیار اسپانیایی اش شود.

 

 

 

او بعد از دیدار امروز Teamش گفت:” اگر او بماند، خوشحال ترین آدم روی زمین خواهم بود. اگر او به خاطر پیشنهادی که دارد، تصمیم به رفتن بگیرد، من به او نخواهم گفت که نباید بروی. من برای دوستانم بهترین ها را می خواهم و او دوست من است و من برای او هم بهترین را می خواهم.

اگر او تصمیم به رفتن بگیرد، ناراحت خواهم شد اما تصمیمش را درک می کنم زیرا این دوران حرفه ای، زندگی و خانواده اوست و من فرد مناسبی برای اینکه بگویم تو نباید این کار را انجام بدهی، نیستم. اما امیدوارم او بماند و کاری را که با هم در این سال ها آغاز کردیم را به پایان برساند.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *