شما اینجا هستید: خانه » اخبار ورزشی » پلیرانم روبروی پرسپولیس 11 جنتلمن بودند! :: باکس گذر

پلیرانم روبروی پرسپولیس 11 جنتلمن بودند! :: باکس گذر
کد خبر: 1524513/24

زمان: 21:06  
1397/02/26

بازدید: 59,354


اظهارنظر جالب تن کاته پیش از خداحافظی

سرکوچ هلندی Team الجزیره امارات امروز از این Team خداحافظی کرد و در آخرین صحبت های خود پلیرانش در دیدار برابر پرسپولیس را به 11 جنتلمن نامگذاری کرد. 

به نویسنده “باکس گذر”، هنک تن کاته پس از شکست برابر پرسپولیس و حذف از لیگ قهرمانان آسیا به طور رسمی کار خود را با الجزیره پایان یافته تلقی کرد و امروز نیز با حضور در باشگاه به خداحافظی با عوامل Team پرداخت. او در آخرین صحبت های خود درباره دیدار برابر حریف ایرانی گفت: به پلیرانم افتخار می کنم. آنها مقابل یک صد هزار نفر به گیم پرداختند و در این شرایط توانستند برتری 80 دقیقه ای بر حریف خود داشته باشند! 


او ادامه داد: Team ما هم در دفاع و هم در حمله بسیار خوب عمل کرد اما در 10 دقیقه پایانی تعدادی از پلیرانم خصوصا در کناره های زمین قدرت ذهنی خود را از دست دادند. در مجموع من به همه آنها افتخار می کنم. 


تن کات درباره اتهام اتلاف وقت در این گیم گفت: این اتهام را رد می کنم. ما اصلا به دنبال اتلاف وقت نبودیم و در دیدار برابر پرسپولیس ابدا زمان گیم را هدر ندادیم بلکه بر عکس این پلیران Team حریف بودند که در این دیدار 25 بار خود را به زمین انداختند و با تلف کردن وقت می خواستند گیم را به پایان برسانند. پلیران من در این دیدار همگی جنتلمن بودند!


این کوچ درباره ادامه فعالیت های خود گفت: همه 13 جولای و زمانی که از هلند باز می گردم مشخص می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *