شما اینجا هستید: خانه » اخبار ورزشی » هاینکس:چاکر بهترین داور ترکیه است؟ :: باکس گذر

هاینکس:چاکر بهترین داور ترکیه است؟ :: باکس گذر


به نویسنده “باکس گذر”، بایرنی ها که در دیدار رفت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان 2-1 مغلوب رئال شدند، در دیدار امشب در دقیقه 3 به گل رسیدند تا به بازگشت امیدوار شوند اما کریم بنزما خیلی زود کار را به تساوی کشید و در اولین دقیقه از نیمه دوم، اشتباه اسون اولریش باعث شد تا بنزما خود و Teamش را دو گله کند. در ادامه خامس رودریگس توانست کار را به تساوی بکشد اما نتیجه 2-2 رای به صعود رئال به فینال چمپیونزلیگ داد.

هاینکس در پایان گیم تایید کرد که این دیدار آخرین تجربه اش در لیگ قهرمانان اروپا بود و داوری را هم در شکست Teamش موثر دانست.

اشتباه اولریش: اولریش در آن صحنه گیج شد و کمی لغزید. نمی دانست که می تواند توپ را با دست بردارد یا نه. چنین اتفاقی برای یک پلیر بسیار وحشتناک است. این اتفاق در صحنه بدی برای Team ما رخ داد اما ما موقعیت های زیادی برای گلزنی داشTeam و دروازه بان من در مجموع خیلی خوب کار کرد.

 

 

نتیجه نهایی: من از این نتیجه ناراحتم. این تساوی یک شکست برای ما بود. ما برای 9 ماه کار کردیم و Team خوبی ساخTeam. همه پلیران من قوی هستند و واقعا حیف شد که چنین پایانی داشTeam.

بازنشستگی: این قطعا آخرین گیم من در لیگ قهرمانان است. من دیگر در این رقابت ها کوچگری نمی کنم. فکر نمی کنم 72 ساله های زیادی باشند که تصمیمی مانند من بگیرند.

نمایش کلی بایرن: Team من خیلی خوب گیم کرد. ما 5 غایب داشTeam. بنابراین این روی نتیجه ما در دو دیدار تاثیر گذاشت. البته همه پلیران ما تلاش شان را کردند و ما به دنبال بهانه نیسTeam. اگر هر دو گیم را ببینید، متوجه می شوید که ما Team بهتر میدان بودیم. ما می توانسTeam به فینال برسیم. من خیلی ناراحتم. اگر به دیدار امشب نگاه کنیم، می بینیم که هر دو Team خوب گیم کردند. دیدار زیبایی بود؛ یک گیم در کلاس جهانی.

 

 

قضاوت جونیت چاکر: از اینکه بشیکتاش با کادر خوبش در رده‌های پایین جدول لیگ ترکیه بود، متعجب بودم. جوابشو امروز گرفتم. اگه بهترین داور ترکیه این باشد، دیگر سوالی ندارم.”

 

پنالتی روی لواندوفسکی: من دوباره صحنه را دیدم و باید بگویم، بله، پنالتی بود اما من نمی خواهم اینجا گریه و زاری کنم. ما موقعیت های زیادی به رئال هدیه دادیم؛ بنابراین دلیلی ندارد که از داوری شکایت کنیم.

بهترین پلیر رئال: کیلور ناواس بهترین پلیر رئال در دیدار امشب بود.

دفاع از عملکرد لواندوفسکی: هر وقت یک نفر شروع به انتقاد از یک پلیر می کند، بقیه هم به دنبال او حمله می کنند اما نظر من با بقیه متفاوت است.

نرسیدن به فینال: پذیرفتن این شکست دشوار است. بعد از یک نیمه اول درخشان، دریافت گل در آن لحظه حساس، سخت بود. اما Team من از ذهنی قوی بود و خیلی خوب و شناور گیم کردیم. من هم مثل Teamم ناراحت هستم. ما شایسته رسیدن به فینال بودیم. اما من خودآزاری ندارم و واقع گرایانه به نتیجه نگاه می کنم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *