شما اینجا هستید: خانه » اخبار ورزشی » شناسایی 9 پلیر ثابت اسپانیا برای جام جهانی :: باکس گذر

شناسایی 9 پلیر ثابت اسپانیا برای جام جهانی :: باکس گذر


به نویسنده “باکس گذر”، اسپانیا ابتدا در زمین آلمان موفق شد این Team را 1-1 متوقف کند تا نشان دهد در سطح Team قهرمان جهان است و سپس شب گذشته با 6 گل آرژانتین را در هم کوبید تا برای تمام رقبای خود خط و نشان کشیده باشد.

پرتغال، ایران و مراکش، Team های هم گروه لاروخا در جام جهانی روسیه هستند و بدون شک برتری پرگل شب گذشته،  بیم و اضطراب را بر تن آنها نشانده است.

 

 

 

 

در این دو گیم، بوسکتس به دلیل مصدومیت غایب بود ولی بدون شک در جام جهانی پلیر ثابت لاروخا محسوب می شود. لوپتگی از این 9 پلیر در هر دو گیم برابر آلمان و آرژانتین استفاده کرد: دخیا، کارواخال، پیکه، راموس، آلبا، کوکه، تیاگو، اینیستا و ایسکو. داوید سیلوا هم اگر به دلایل شخصی مجبور به ترک اردوی اسپانیا نمی شد، در گیم شب گذشته به میدان می رفت.

 

طبق ادعای آاس، اگر معضل مصدومیت گریبانگیر نشود، 9 پلیر از 11 پلیر ترکیب اصلی اسپانیا در جام جهانی از حالا مشخص هستند: دخیا، کارواخال، پیکه، راموس، آلبا، بوسکتس، سیلوا، اینیستا، کوکه(یا تیاگو). در این بین ایسکو هم شانس بالقوه ای برای راه یافتن به ترکیب ثابت دارد.

 

 

 

 

در خط حمله نیز 4 پلیر برای حضور در ترکیب نهایی 23 نفره می جنگند که یک نفر به اجبار خط خواهد خورد. فعلا کاستا، رودریگو و آسپاس گوی سبقت را از موراتا ربوده اند ولی مهاجم چلسی 70 روز فرصت دارد تا با درخشش در ترکیب Team باشگاهی خود بار دیگر لوپتگی را متقاعد کند.

 

اسپانیا در 17 گیم اخیر خود تنها 12 گل دریافت کرده است که این نشان از قدرت دفاعی بالای ماتادورها دارد. بهترین گلزنان این Team نیز سیلوا و ایسکو بوده اند.

اردوی لاروخا پیش از جام جهانی در اواخر ماه می تشکیل می شود و این Team سوم ژوئن با سوئیس، آخرین گیم دوستانه خود را برگزار می کند تا پانزدهم همان ماه برای مصاف با پرتغال در اولین گیم خود در جام جهانی روسیه به مرز آمادگی کامل برسد. ایران و مراکش حریفان بعدی لاروخا هستند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *