شما اینجا هستید: خانه » اخبار ورزشی » شلتاق بچه کروات ها روی چمن لوژنیکی :: باکس گذر

شلتاق بچه کروات ها روی چمن لوژنیکی :: باکس گذر
کد خبر: 1537835/4

زمان: 02:30  
1397/04/21

بازدید: 16,160


زیباترین تصاویر نیمه نهایی پرماجرا

فرزندان ستاره‌های تاریخ‌ساز فوتبال کرواسی بعد از پایان دیدار مقابل انگلیس، چمن استادیوم لوژنیکی را به اختیار خود در آوردند.

به نویسنده “باکس گذر”، هنوز دقایقی از جشن و پایکوبی پلیران تاریخ‌ساز کرواسی که اکنون با صعود به فینال جام جهانی تاریخ‌ساز شده‌ بودند نگذشته بود که آنها مجوز ورود خانواده‌ها و فرزندان خود را در چمن کسب کردند.


پلیران کرواسی در کنار زلاتکو دالیچ که اکنون محبوب‌ترین رهبر فوتبالی محسوب می‌شود در سمت دروازه‌ای که مانژوکیچ آنها را به بهشت برد در کنار هواداران و خانواده‌های خود انواع جشن و پایکوبی را به جا گذاشتند. اما نقش پایانی و جالب‌تر را می‌توان به فرزندان آنها داد. جایی که شماره ۴، ۷ و … که پدران تاریخ‌ساز خود را یدک می‌کشیدند با هر ضربه خود فریاد مهیب هواداران کروات را با تعجب نظاره می‌کردند.


هواداران خوشحال کرواسی که حتی با گذشت نزدیک به یک ساعت از گیم قصد خروج از استادیوم را نداشتند، جشن خانوادگی پلیران را در چمن تبدیل به یک رقابت جالب و مهیج کردند. جایی که پریشیچ کوچک رهبری و فرماندهی فرزندان دیگر را برعهده داشت و با فیزیک و سرعت بیشتر خود اجازه خودنمایی را به دیگران نمی‌داد. پریشیچ فرزند توپ را در اختیار می‌گرفت و تا میانه زمین فرزندان هم‌Teamی پدر را با خود می‌کشاند و بعد از آن عزم دروازه می‌کرد و با سرعتی جالب توجه توپ را وارد دروازه می‌کرد تا فریاد نزدیک به ۱۵ هزار هوادار کروات باقیمانده در استادیوم لوژنیکی از او خوشبخت‌ترین پسربچه‌ی کروات را بسازد.


بعد از سه بار تکرار این حرکت و همانند دفعات قبلی تشویق هواداران کم کم او جسارت شادی گل را نیز به دست آورد و همانند پدرش با شیرجه به سمت هواداران آن را جشن گرفت.

دالیچ نیز که تا پیش از حضور در محل کنفرانس در کنار پلیران حضور داشت و با آنها و در کنار هواداران شادی خود را تقسیم می‌کرد گاهی به سمت پسربچه و دختربچه‌های داخل چمن می‌رفت و آنها را در آغوش می‌گرفت.


در پایان ویدا که در این گیم دقایق سختی را پشت سر گذاشته بود و به شدت تحت فشار قرار داشت به سمت این کودکان رفت و با آغوش کشیدن‌شان آنها را به سمت رختکن برد و با شوت کردن توپ به سمت سکوها آن را تقدیم هواداران Teamش کرد.

 

 

 

 

عکس ها: امیرحسین خیرخواه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *