شما اینجا هستید: خانه » اخبار ورزشی » سرکوچ Team امید امروز معرفی می‌شود؟ :: باکس گذر

سرکوچ Team امید امروز معرفی می‌شود؟ :: باکس گذر


به نویسنده “ورزش‌سه”، در حالی که چند ماه بیشتر تا گیم های آسیایی اندونزی زمان باقی نمانده، تکلیف Team فوتبال امید ایران هنوز مشخص نیست. از این رو مهدی تاج چند روز قبل حمید استیلی را به عنوان مدیر Team امید انتخاب کرد و قرار بر این شد تا این پیشکسوت با همکاری اعضای کمیته فنی سرکوچ جدید امیدها را مشخص کنند.


در این باره امروز حمید استیلی به فدراسیون فوتبال رفت و با مرتضی محصص و فریدون معینی جلسه ای را درخصوص وضعیت آینده Team امید برگزار کرد. در جلسه ای که ساعتی است در فدراسیون فوتبال آغاز شده و هم اکنون ادامه دارد، قرار است درباره گزینه های مطرح شده برای سرکوچگری امیدها بحث و بررسی صورت بگیرد و در نهایت این 3 عضو یک نفر را به مهدی تاج معرفی کنند تا او با ابلاغ حکم به موضوع رسمیت ببخشد.


درباره سرکوچ Team امید شایعات زیادی مطرح شده و نام های متعددی نیز به میان آمده است؛ با عبور از نام هایی مانند امید نمازی، زلاتکو کرانچار، عبدالله ویسی و … حالا گفته می شود جواد نکونام بیشترین شانس را برای هدایت امیدها دارد. نکونام که چندی قبل با ناراحتی از کادرفنی Team ملی بزرگسالان جدا شد، حالا ظاهرا مورد توجه فدراسیون نشینان قرار گرفته و گفته می شود کی روش نیز نظر مثبتی روی او دارد.


در این شرایط با توجه به لزوم انتخاب سریع سرکوچ Team ملی امید به نظر می رسد مسئولان فدراسیون فوتبال باید تمام تلاش خود را برای این امر و برپایی اردوهای منظم به کار بگیرند تا در گیم های آسیایی اندونزی نتایج مطلوبی به دست آید.


از سوی دیگر مهدی تاج رییس فدراسیون در مصاحبه های خود بارها تاکید کرده که امیدها باید طلسم نرفتن به المپیک را بعد از 44 سال بشکنند ولی این امر بدون توجه به آنها حاصل نمی شود.


به هر حال باید منتظر ماند و دید چه اتفاقاتی پیرامون Team امید تا عصر امروز می افتد. شاید مسئولان امر بعد از جلسه 3 نفره امروز گزینه نهایی خود را معرفی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *