شما اینجا هستید: خانه » اخبار ورزشی » راکیتیچ: مودریچ باید توپ طلا را ببرد :: باکس گذر

راکیتیچ: مودریچ باید توپ طلا را ببرد :: باکس گذر
کد خبر: 1537857/31

زمان: 10:30  
1397/04/21

بازدید: 1,331ایوان راکیتیچ، ستاره Team ملی کرواسی با تمجید از لوکا مودریج پرداخت و مدعی شد که زمان آن رسیده که ستاره رئال توپ طلا را ببرد.

به نویسنده “باکس گذر”، شب گذشته راکیتیچ و مودریچ به مصاف انگلیس رفتند که موفق شدند با نتیجه ۲-۱ در پایان ۱۲۰ دقیقه حریف را شکست داده و به فینال صعود کنند. شاگردان دالیچ نمایش خوبی در این دیدار داشتند و مودریچ بار دیگر از ستاره های Teamش بود و پس از گیم، راکیتیچ مدعی شد که کاپیتان Teamش باید توپ طلا را ببرد.


او گفت:” زمان آن رسیده که توپ طلا به مودریچ برسد. باید ببینیم چه خواهد شد. کاپیتان ما شایسته این است که بهترین باشد و ما دنباله رو او هسTeam. در هر لحظه از گیم، هر چه او بگوید انجام می‌دهیم و هر مسیری نشان دهد بر آن گام برمی‌داریم.


خوش شانس هستم که نزدیک به ۱۰ سال با او هم Teamی‌ بوده ام و از وقتی کاپیتان ما شده، هر روز بهتر و با قدرت بیشتر ما را در مسیری که باید قرار داده است.


در حال حاضر باید هرچه او به ما داده را پاسخ دهیم. او بهترین است و این را از اعماق قلبم می‌گویم.”


راکیتیچ سپس درباره مانژوکیچ که با مصدومیت به گیم کردن ادامه می‌داد گفت:” او آماده است و تمام تلاشش را انجام داده است. می‌شد دید که او آماده است و امیدواریم که به روندش ادامه دهد.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *