شما اینجا هستید: خانه » اخبار ورزشی » دی بیاجو: نمی دانم کوچ ایتالیا خواهم ماند یا خیر :: باکس گذر

دی بیاجو: نمی دانم کوچ ایتالیا خواهم ماند یا خیر :: باکس گذر


به نویسنده “باکس گذر”، ایتالیا تا دقایق پایانی 1-0 عقب بود اما پنالتی اینسینیه کار را به تساوی کشاند.

 

 لوئیجی دی‌بیاجو، سرکوچ آتزوری پس از گیم به خبرنگاران گفت:« این 10 روز حضورم روی نیمکت آتزوری به عنوان سرکوچ Team شگفت‌انگیر بود. برخی از پلیران را از قبل می‌شناختم. آنها هرآنچه که از دست‌شان ساخته بود را انجام دادند و پیش از گیم به خاطر تعهدی که به Team دارند از آنها تشکر کردم.

 

 

 

 

معتقدم که این نقطه شروعی برای Team ایتالیاست. شاید مردم بگویند که ما ابتدا باید کارمان را با دفاع عالی آغاز می‌کردیم، اما اگر در چنین گیم‌هایی خوب گیم نکنید، پیشرفت نخواهید کرد.

این گروه از پلیران باید فرصت رشد داشته باشند. بله ما مرتکب اشتباهاتی در این دیدار شدیم، اما پلیران ما سعی خود را کردند. بیشتر اشتباهاتی هم که رقم خورد به خاطر این بود که پلیران در تلاش برای انجام کارهایی بودند که من از آنها خواسته بودم. به نظرم بهتر است زمانی که سعی می‌کنید گیم خوبی از خود ارائه دهید مرتکب اشتباه شوید تا اینکه اصلا تلاشی نکنید.»

 

دی‌بیاجو که 31 گیم ملی با پیراهن ایتالیا در کارنامه‌اش دارد، ادامه داد:« نمی‌دانم زمانی که سرکوچ جدید Team ملی ایتالیا اعلام خواهد شد، من روی نیمکت آتزوری خواهم بود یا خیر! به هر حال این چیزی نیست که من در حال حاضر بخواهم رویش تمرکز کنم.

اگر به عنوان سرکوچ Team ملی ایتالیا باقی بمانم به کارم برای اجرای ایده‌هایم، گرفتن توپ در نیمه حریف و دیکته گیم‌مان به حریف ادامه خواهم داد.»

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *