شما اینجا هستید: خانه » اخبار ورزشی » برانکو: ناراحتم و حق دارم ناراحت باشم :: باکس گذر

برانکو: ناراحتم و حق دارم ناراحت باشم :: باکس گذر


 

به نویسنده “باکس گذر”، برانکو که به شدت نسبت به اتفاقات بعد از این دیدار گلایه داشت صبحت‌های خود را با نقد داوری در صحنه گل مشکوک به آفساید آغاز کرد: بله، به همین دلیل من ناراحت هستم. چون داور مستقیما روی نتیجه گیم تاثیر گذاشت و این با شوق و هیجان هواداران گیم می‌شود. با سرنوشت پلیران و ما هم گیم می‌شود. متاسفانه در کل فصل همینطور بوده و از حد و مرزش گذشته است. مقابل نفت تهران و نفت آبادان ۴ پنالتی (هر گیم ۲ پنالتی)، مقابل استقلال ۲ پنالتی و اینها چیزهایی است که حضور ذهن دارم و می‌گویم. روز گذشته هم مستقیما روی نتیجه تاثیرگذار بود و ناراحت هستم و حق هم دارم ناراحت باشم.


وی ادامه داد: پلیرانم در تمرین و گیم‌ها تمام تلاش خود را به کار می‌گیرند و بعد یک نفر می‌آید و روی سرنوشت آنها تاثیر می‌گذارد. البته ما همیشه انتقاد به عملکرد خودمان هم داریم و همیشه اشتباهات تاکتیکی و فردی هم خواهد بود. اینها مسائلی هستند که در تمرین باید انجام شود تا کم شود. ما گیم را طی ۳-۲ دقیقه باخTeam.

 

برانکو در واکنش به ارسال پیامک تهدیدآمیز از سوی پدر سردار آزمون به خودش بعد از اینکه او در نشست خبری انتقاداتی را متوجه او کرده بود گفت: من فقط به ایشان جواب دادم خسته نباشید. شما از کجا می‌دانید چنین پیامی برای من آمده؟  من فقط جواب دادم خسته نباشید!

 

وی در خصوص عملکرد ضعیف گادوین منشا و ارتباط آن با حواشی این پلیر گفت: من می‌توانم درک کنم که شاید اعتمادبنفس خود را از دست داده و البته انتظارات ما هم از ایشان خیلی زیاد بود و موقعی که آمد آقای گل دوم فصل بود. خودش هم اکنون مایوس است که نتوانسته آنطور عمل کند. این وظیفه اوست که به فرم ایده‌آل برگردد و انتظارات را برآورده کند.

 

برانکو در واکنش به صحبت‌های کارلوس کی‌روش که از تعامل با باشگاه‌ها گفته بود و آیا او مایل به همکاری با Team ملی است گفت: من فکر می‌کنم نتوانیم به تعاملی دست پیدا کنیم. من اکنون سه سال است که اینجا هستم، در طی این مدت فقط یک بار کمک‌های ایشان به محل تمرین آمدند و فکر نمی‌کنم به آن چیزی که می‌گویید برسیم و تعامل داشته باشیم.

 

سرکوچ پرسپولیس در خصوص اینکه واقعیت آیا این است که کیفیت پلیران داخلی پایین‌تر است که کی‌روش چنین درخواستی داشته است گفت: نه من برعکس فکر می‌کنم و این در خیلی گیم‌ها ثابت شده است. من نمی‌دانم چطور به این نتیجه رسیده‌اند که کیفیت پلیران داخلی ضعیف است.

 

برانکو در خصوص اینکه چرا برخلاف دو سرکوچ سایپا و استقلال تصمیم به عدم سود بردن از پلیران ملی‌پوش Teamش گرفت اینطور پاسخ داد:  استفاده نکردم از آنهاچرا که نمی‌دانستم با چه وضعیتی از Team ملی بازمی‌گردند. بیش از ۱۰ روز در خدمت Team ملی بودند و نمی‌دانستم با چه وضعی برمی‌گردند. انصاری هنوز احساس درد دارد بعد از اردوی Team ملی و به همین خاطر نتوانستم روی او ریسک کنم.

 

برانکو در پایان در خصوص صحبت‌های مسلمان و عدم مذاکره باشگاه برای تمدید قرارداد نیز گفت: بله اکنون در حین پروسه پیشنهادات است و باشگاه به دنبال این است که پلیران را فراخوان کند برای تمدید قرارداد. در حال حاضر سرمان خیلی در خصوص گیم‌ها شلوغ است و در همین چند روز آینده که پیش رو داریم موضوع تمدیدها نیز حل خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *