شما اینجا هستید: خانه » اخبار ورزشی » بارسلونا 4-1 رم: هدیه ایتالیایی برای آبی و اناری ها :: باکس گذر

بارسلونا 4-1 رم: هدیه ایتالیایی برای آبی و اناری ها :: باکس گذر


به نویسنده “باکس گذر”، شاگردان ارنستو والورده در دیدار رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان، توانستند مقابل Team بدشانس رم به برتری 4-1 برسند و تا اندازه زیادی صعودشان به مرحله بعد را قطعی کنند.

دو Team گیم را متعادل آغاز کردند و دقایق ابتدایی بدون اینکه موقعیت خاصی روی دروازه ها ایجاد شود، سپری شد. در دقیقه 10 ادین ژکو در برخورد با ساموئل اومتیتی در محوطه جریمه بارسلونا سرنگون شد اما داور دستور به ادامه کار داد.

در دقیقه 11 اولین موقعیت بارسا روی دروازه میهمان ایجاد شد اما ضربه لیونل مسی را آلیسون در اختیار گرفت. در ادامه پلیران بارسا تا اندازه ای بر گیم مسلط شدند اما در ایجاد موقعیت روی دروازه حریف چندان موفق نبودند.

گیم به همین ترتیب ادامه داشت و به نظر می رسید نیمه اول بدون گل به پایان خواهد رسید اما در دقیقه 38 بود که سرانجام بارسا به گل رسید. در حالی که آندرس اینیستا قصد داشت با یک پاس عرضی، مسی را صاحب موقعیت کند، دنیله ده روسی به اشتباه دروازه خودی را باز کرد و آبی و اناری ها را پیش انداخت.

 

 

در دقایق باقی مانده نیمه اول این رمی ها بودند که برای رسیدن به گل تساوی، حملات بیشتری روی دروازه بارسا داشتند اما نتوانستند به گل برسند و این نیمه با همان تک گل به پایان رسید.

 

نیمه دوم را رم بهتر آغاز کرد و می توانست خیلی زود به گل تساوی برسد اما ضربه سر پروتی، راهی به چهارچوب دروازه بارسا پیدا نکرد.

 

 

 

 

یک دقیقه بعد نوبت سوارز بود که روی اشتباه آلیسون صاحب موقعیت شود اما او هم توپ را از بالای دروازه به بیرون زد. در دقیقه 50، ارسال خطرناک فلورنزی به تیر دروازه برخورد کرد تا بارسایی ها کاملا خطر دریافت گل تساوی را احساس کنند.

 

 

 

 

اما در حالی که رمی ها نمایش بهتری داشتند، این بارسا بود که با یک گل به خودی دیگر، به گل دوم رسید. این بار روی ارسال ایوان راکیتیچ از سمت راست بود که توپ در مقابل دروازه به مانولاس رسید و او هم به اشتباه دروازه خودی را باز کرد.

 

تنها چهار دقیقه بعد، بارسا به گل سوم رسید. بعد از اینکه آلیسون ضربه سوارز را ناقص دفع کرد، توپ در مقابل دروازه به پیکه رسید و او هم با یک بغل پای ساده کار را تمام کرد.

 

 

 

 

رمی ها که چیزی برای از دست دادن نداشتند، پیش کشیدند و تا اندازه ای بر گیم مسلط شدند اما در ایجاد موقعیت روی دروازه بارسا توفیقی نداشتند تا اینکه سرانجام در دقیقه 80، یکی از گل های خورده را جبران کردند. بعد از اینکه تراشتگن در دقیقه 78 ضربه ادین ژکو از داخل محوطه جریمه را به زیبایی مهار کرد، این بار نتوانست در مقابل ضربه این مهاجم بوسنیایی مقاومت کند و حساب کار 3-1 شد.

 

 

 

 

در ادامه باز هم این رمی ها بودند که برای رسیدن به گل تلاش بیشتری داشتند اما بارسا در دقیقه 87 به گل چهارم رسید. روی پاس در عرض دنیس سوارز و اشتباه مدافع رم، توپ مقابل سوارز قرار گرفت و او هم با یک شوت محکم کار را تمام کرد.

 

در دقایق پایانی اتفاق خاصی رخ نداد و گیم با برتری 4-1 بارسا به پایان رسید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *