شما اینجا هستید: خانه » اخبار ورزشی » ابراهیمی: آقا کمالوند دست مرا گرفته بود :: باکس گذر

ابراهیمی: آقا کمالوند دست مرا گرفته بود :: باکس گذر
کد خبر: 1533425/2

زمان: 00:11  
1397/04/04

بازدید: 14,900


ان شااله به لیگ برتر صعود می‌کنیم

محمد ابراهیمی پلیر سابق Team فوتبال تراکتورسازی در تصمیمی غیرمنتظره اکسین البرز را برای ادامه فوتبالش انتخاب کرد.

به نویسنده “باکس گذر”، ابراهیمی که از پلیران مهم دوره تازه تراکتورسازی در فوتبال ایران به شمار می آید با این قرارداد به سرکوچ سابقش فراز کمالوند پیوست. ابراهیمی در این باره می گوید: امروز بعدازظهر آمدیم به آقای کمالوند تبریک بگوییم که در نهایت بحث و صحبتمان به اینجا منجر شد که در اکسین بمانیم. البته من پیشنهاد لیگ برتری داشتم و حتی قرار بود فردا با یک Team لیگ برتری قرارداد ببندم و فکر کردم با وجود حضور آقا فراز کار در این Team برایم راحت تر است و یک سال دور از هیاهو با موفقیت به کارم ادامه بدهم.


ابراهیمی در ادامه گفت: فعلا نمی خواهم درباره تراکتور صحبت کنم و ان شاالله در زمان مناسب این کار را خواهم کرد اما باتوجه به اینکه آقا فراز در زمانی دست ما را گرفته و کمک زیادی به ما کرده من هم فکرکردم وقت جبران محبت های ایشان است و کنار ایشان دوباره موفقیتی را مثل موفقیت تراکتورسازی جشن بگیریم و از همین جا هم به همه هواداران تراکتور سلام می کنم و بابت سال های سال حضور موفقیت آمیز کنار ایشان از آنها متشکرم. دوره زندگی من در تراکتورسازی دوره ای است که هرگز از یادم نخواهد رفت، دوره ای شیرین که برای من فقط مهر و محبت مردم و هواداران تراکتور را به ذهن می آورد.


وی در پایان گفت: Team اکسین با انتخاب کوچ اش نشان داده که قصد بزرگی و حضور در رده های بالای جدول و صعود را دارد بنابراین وقتی چنین پیشنهادی به شما می دهند روی آن مکث می کنید و در نهایت من این Team را برای ادامه فوتبالم انتخاب کرده ام.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *